Valquer Lietuva mėlynas logo
Search
Close this search box.

Užsisakykite priemonių už 39 EUR ar daugiau ir mes jas pristatysime nemokamai į Omniva paštomatą!

Trys patarimai, kaip prižiūrėti plaukus artėjant vasarai

Tas nuostabus jausmas, kai oras po truputį ima šilti, vis garsiau čiulba paukščiai, skruostus paliečia saulės spinduliai, o plaukus purena šiltas vėjas. Nepamirškime, kad kartu su malonumais atkeliauja ir būtinybė apsaugoti savo plaukus nuo UV saulės spindulių ir išsausėjimo. Taigi, ką reikėtų prisiminti, norint nepakenkti plaukų būklei?
Galvos apdangalai. Taip paprasta ir kartu taip veiksminga. Net tada, kai manome, kad grėsmės nėra, saulė prasiskverbia net per tirščiausius debesis ir gali pridaryti žalos plaukams bei veido odai. Kepurė, skrybėlė ar net skarelė gali papildyti jūsų įvaizdi kartu atlikdama žygdarbį – saugodama plaukus nuo išsausėjimo ir UV spindulių.
Drėkinimas. Pavasaris – pereinamasis laikotarpis, kai namų šildymą pakeičia permainingi orai laukai. Drėkinantis šampūnas ir drėgmę atstatantis kondicionieriaus ar kaukė yra „a must“ pasitinkant vasarą. Sausi plaukai ne tik nedžiugina savo vaizdu, bet taip pa gali lemti plaukų lūžinėjimą ir skilinėjimą. Kokį drėkinantį šampūną ar priemones po plovimo pasirinkti?

Valquer ultra drėkinamasis šampūnas sausiems plaukams

-Drėkina
-Apsaugo
-Suteikia blizgesio
BE parabenų, sulfatų, druskų, dažiklių ir silikonų.

Kietasis šampūnas su apelsinų ir papajos ekstraktu

-Drėkina
-Šalina pleiskanas
-Valo galvos odą
BE druskų ir silikonų. Sudėtyje nėra plastiko.

Dvejopo poveikio drėkinantis plaukus kondicionierius

-Drėkina
-Suteikia glotnumo
-Suteikia blizgesio
BE sulfatų, druskų ir dažiklių.

Ultra-drėkinanti ledo kaukė

-Drėkina
-Maitina
-Atkuria
BE sulfatų, druskų ir silikonų.

SPF apsauga. Jei ketinate būti saulėje, tačiau neturite su savimi galvos apdangalo, būtinai pasirūpinkite, kad su savimi papildomai turėtumėte ir priemonę su SPF filtru plaukams. UV spinduliai yra labai klastingi ir gali prasiskverbti net į giliausius sluoksnius, akivaizdžiai kenti, sausinti ir blukinti jūsų plaukus.

Tai jūsų trumpa atmintinė, kuri leis ramiai pasiruošti vasarai ir maksimaliai pasirūpinti savo plaukų būkle. Sausi plaukai daugiau netaps jūsų problemų priežastimi!

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelyje nėra prekiųGrįžti į parduotuvę
    ×