Valquer Lietuva mėlynas logo
Search
Close this search box.

Užsisakykite priemonių už 39 EUR ar daugiau ir mes jas pristatysime nemokamai į Omniva paštomatą!

Valquer šampūnas ir kaukė pažeistiems plaukams

Prabėgus nelengvam švenčių bumui, laikas trumpam atsikvėpti, nors… ką čia bekalbėti, kai iki dar vienos grandiozinės šventės liko vos keletas dienų – nei dirbti norisi, nei ką nors kito rimto nuveikti. Kas tada belieka? Mėgautis tuo, jog visi atsipalaidavę ir mažiau kvaršina galvas, tad mano patarimai būtų tokie – po truputį pagalvoti apie ateinančių metų planą ir išsikelti tam tikrus tikslus bei pasidžiaugti tuo, ką galime sau suteikti malonaus. Man pastarasis žodis visuomet puikiausiai asocijuojasi su kosmetika, tad kaip tik į temą ir papasakosiu aš šiandien apie priemones, kurios mane atgaivina ir šiek tiek atvėsina, nepaisant to, kad už lango žiema! Tai – Valquer | Šampūnas ir kaukė pažeistiems plaukams.

Vos tik pateko šios priemonės į mano rankas, tikrai susidomėjau – akcentuojamas žodis ledas šiek tiek baimino, bet šiek tiek ir intrigavo.
Pasistengsiu palengva papasakoti apie dvi priemones, pradedant pirmąją – šampūnu. Pastarasis pristatomas taip:

KAS TAI? Itin kruopščiai sukurtos formulės šampūnas su ikrais ir šilko proteinais atkuria plaukų būklę.
KAIP NAUDOTI? Pajuskite inovatyvią tekstūrą ir sustiprintą poveikį aktyvių ingridentų, švelniai įmasažuodami šampūną į drėgnus plaukus, vėliau perskalaukite vandeniu.

Kadangi daug darbo manęs laukia apžvelgiant šias dvi Valquer priemones, iš karto skubu nagrinėti sudėtį mums jau visai įprasta tvarka:

Pagrindas – vanduo ir putojimą sukelianti medžiaga, pasižyminti valomosiomis savybėmis. Sekantis eilėje yra lygiavertiškas pastarajam, veikia dar ir kaip konsistencijos reguliatorius. Ketvirtasis – kvapiosios medžiagos, penktasis – fenoksietanolis/konservantas, o paskutinysis yra valomasis ingredientas.
Atsižvelgiant į ingredientų išdėstymą, galime spręsti, jog likusių medžiagų koncentracija yra mažesnė nei 2%.

Galiojimo laikas yra visiškai įprastas tokio pobūdžio produktams – viso 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

Mano turimos priemonės yra mažosios versijos – šampūno talpa yra 75ml, tačiau jei susigundysi išbandyti, prekyboje rasi visus 400ml.
Kalbant apie tai, kuriam laiko užtektų, sakyčiau, jog ilgam – vien šių 75ml man užteko mažiausiai dviems savaitėms, trenkant plaukus kas antrą dieną. Kodėl? Skaityk toliau.

Kvapas man labai patinka – aromatas primena vyriškus kvepalus, kurie itin gaivūs ir patrauklūs, o geriausia dalis ta, kad išlieka ant plaukų!
Konsistencija yra permatomos spalvos ir labai skalsi, gerai putojanti, tad užtenka kone šiek tiek mažiau nei žemiau nuotraukoje pavaizduoto kiekio vienam plaukų trinkimui.

Šampūnas efektyviai pašalina visus nešvarumus, nevelia ir nesausina plaukų, o geriausia dalis ta, kad plaukai po trinkimo švelnesni. Pagyros keliauja ir už taupumą. Bet kuriuo atveju, be kondicionieriaus apsieiti mes negalime, tad dabar jį ir apžvelgsime, tiksliau, plaukų kaukę:

Jei nesumeluosiu, šioje linijoje „total repair“ kondicionieriaus nėra, tad griebiu kaukę ir naudoju ją lygiavertiškai.

Štai kaip pristatoma:

KAS TAI? Energijos plaukui suteikianti kaukė su vėsinamuoju efektu, kuri optimizuoja ir pagerina makadamijų aliejaus efektyvumą, labai nepaklusniems ir priežiūros reikalaujantiems plaukams.

Aš esu keistas žmogus, kadangi man kone visą laiką karšta, nepaisant koks sezonas už lango, tad tai, kas vėsina, visuomet patraukia mano dėmesį.
Pažvelkime į sudėtį ir išsiaškinkime, ko gi galime tikėtis iš kaukės:

Pagrindas sudarytas iš vandens ir konsistencijos reguliatoriaus, žadančio dar ir minkštinti plaukus. Sekantis eilėje yra ingredientas, padedantis apsaugoti plaukus nuo įsilektrinimo, ketvirtasis yra sudėtinė kvapioji dalis, penktasis mus pasitinka alkoholis, turbūt naudojamas kaip konsistencijos reguliatorius šiuo atveju, o paskutinysis svarbus ingredientas yra kvapiosios medžiagos.
Sudėtyje dar galime rasti lašelį makadamijos aliejaus, konservantų, kvapiųjų medžiagų bei dažiklių.

Galiojimo laikas lygiai toks pats kaip šampūno – 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

Kiekis analogiškas – 75ml mano atveju, jūsų atveju, jei pirksite, šiek tiek mažiau nei šampūno – viso 300ml.

Kvapas taip pat kaip šampūno – malonus ir vyriškas, o konsistencija šiuo atveju žydra ir labai skalsi, lengvai paskirstoma ant plaukų, neriebi ir iš karto lengvai vėsinanti.

Man kaukė patiko labiau nei šampūnas – norėjosi, jog ir šampūnas vėsintų! Kaukės šaldantis poveikis veikė ne tik laikant ant plaukų, bet ir po maudynių kokias dar 20 minučių. Nebijokite, lengvai, tikrai ne taip, kad nušaltumėte.

Pastebėjau skirtingus rezultatus:

leidžiant plaukams išdžiūti patiems sulaukiu didesnės plaukų apimties, kuri nėra sausa, bet tokia pasipūtusi bei pakelta nuo šaknų;
– išdžiovinant plaukus fenu sulaukiu glotnesnio rezultato, kurį lengviau kontroliuoti bei šukuoti.
Visai įdomu, kai gali iš kelių priemonių susikurti ne vieną šukuoseną, abiems atvejais plaukai nėra apsunkę, gražiai blizga ir skaniai kvepia, pasižymi apimtimi bei minkštumu.

Kaina? Šampūnas – 22 EUR, kaukė -24,20EUR

Straipsnio autorė: http://www.ojeinoriudar.lt/

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelyje nėra prekiųGrįžti į parduotuvę
    ×