Valquer Lietuva mėlynas logo
Search
Close this search box.

Užsisakykite priemonių už 39 EUR ar daugiau ir mes jas pristatysime nemokamai į Omniva paštomatą!

Šampūnas riebiai galvos odai – kokį parinkti?

Riebi galvos oda – sprendžiama problema, kuri gali būti efektyviai valdoma su tinkama plaukų priežiūra ir parenkant, geriausiai situaciją atitinkančias, plaukų priemones. Ne retai girdime klientus sakant, kad mano galvos oda riebi, todėl plaukai greitai praranda savo purumą ir šviežumą, tad kokia to priežastis?

Turime pastebėti, kad plaukai gali greičiau riebaluotis dėl aktyvesnės galvos odos sekrecijos. Tai lemiančios priežastys gali būti skirtingos:

 • Hormoniniai pakitimai;
 • Mitybos ypatumai;
 • Stresas;
 • Genetika;
 • Išsausėjusi galvos oda.

Paskutinė priežastis, išsausėjusi galvos oda, gali atrodyti paradoksaliai, tačiau mūsų organizmas yra protingas ir pats rūpinasi plaukų priežiūra, išskirdamas papildomą riebalinį sluoksnį, sausos galvos odos drėkimui. Tam, kad nustatytumėte padidėjusio galvos odos riebalavimosi priežastį, reiktų kreiptis į specialistus. Tad, ko dar papildomai imtis, jog efektyviai stabilizuoti situaciją?

Galvos odos valymas

Kaip šveičiame veido odą, taip reikia pasirūpinti ir galvos oda. Kartą per 2 savaites naudokite galvos šveitiklį, kuris eliminuos riebalinį perteklių ir kosmetikos likučius, pagerins medžiagų cirkuliaciją.

Plaukų priemonės – šampūnas be druskų, sulfatų ir parabenų

Itin svarbu, jog būtų naudojamas tinkamas plaukų šampūnas, skirtas būtent jūsų problemai.

Jei plaukai riebaluojasi dėl galvos odos sausumo, rinkitės šampūną sausai galvos odai, jis sudrėkins ir pamaitins. Šampūnas yra be druskų, sulfatų ir parabenų.

Tačiau,  jei galvos odos sekrecija gausesnė dėl kitų sveikatos priežasčių ar natūralios anatomijos, jums puikiai tiks šampūnas riebiems plaukams. Šampūnas yra be druskų, sulfatų ir parabenų.

Kietasis šampūnas riebiems plaukams – tai tvarus pasirikimas rūpinantis galvos odos ir plaukų priežiūra. Veganiška fromulė, šampūnas yra be druskų, sulfatų ir parabenų.

Šampūnas riebiai galvos odai gali ženkliai prisidėti prie tinkamos plaukų priežiūros, o kietasis šampūnas patogus kelionėms ir yra ekonomiškas.

Plaukų priežiūra

Rekomenduojama riebios galvos odos per dažnai neplauti. Kasdieninis plovimas gali tik išprovokuoti organizmo gynybą ir didesnį riebalų išsiskyrimą.

Nelieskite plaukų rankomis, neglostykite, per dažnai nesitaisykite. Jei plaukai liečiasi prie veido švelniai suriškite. Nenaudokite tvirtų rišimų (kuodo, kasos), pinkite į lengvą kasą.

Išplautų plaukų nepalikite rankšluostyje ilgiau nei porai minučių, bei naudokite natūralaus audinio sausinimo rankšluostį.

Prižiūrėkite plaukų šukavimo priemones

Reguliariai plaukite plaukų šepetį ar šukas. Naudokite šampūną ir dezinfekavimo priemone pašalinti nešvarumus. Ant šepečio ar šukų gali likti riebumo likusio nuo plaukų šukavimo ar plaukų priežiūros priemonių, jei jos buvo paskirstomos šukavimo priemonėmis. Pastovi priemonių higiena būtina.

Didesnė galvos odos sekrecija lemia greičiau besiriebaluojančius plaukus. Tam, kad pasirinkti tinkamiausią plaukų priežiūros planą, reikia identifikuoti, dėl kokios priežasties riebalai išsiskiria ir pasirinkti tinkamą plaukų kosmetiką bei rutiną. Su „Valquer“ rasite visas reikiamas priemones riebios galvos odos priežiūrai.

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis
0
  0
  Krepšelis
  Krepšelyje nėra prekiųGrįžti į parduotuvę
  ×