Valquer Lietuva mėlynas logo
Search
Close this search box.

Užsisakykite priemonių už 39 EUR ar daugiau ir mes jas pristatysime nemokamai į Omniva paštomatą!

Mūsų istorija

Valquer kelionė prasidėjo 2017 metais, kuomet mes, broliai, Karolis ir Svajūnas, nusprendėme į Lietuvą atvežti plaukų kosmetiką, kuri gaminama modernioje Ispanijos laboratorijoje.

Tikriausiai kiekvienas žinome, kokį didelį įspūdį gali palikti sveiki, išpuoselėti ir stilingi plaukai. Kad galėtume tuo džiaugtis, būtina naudoti kokybiškas ir naudingomis medžiagomis prisotintas priemonėmis.

Su šia misija mes leidomės į nesibaigiančius nuotykius su Valquer.

Karolis, būdamas plaukų stilistu, puikiai žino su kokiomis problemomis susiduria tiek klientai, tiek plaukų meistrai, todėl drauge pasiryžome atrasti priemones, kurios ne tik viršys stilistų kasdieninius iki šiol turėtus darbo standartus, bet ir nepaliks nei vieno kliento abejingu išvydus rezultatus.

Žinodami plaukų priežiūros ir dažymo priemonių pasiūlą Lietuvoje ir atradę „Valquer Laboratorios“ supratome, jog norime dirbti su šia nuostabia kosmetika.

Kiekvieną dieną mes siekiame praturtinti klientų pasirinkimus su veiksmingomis ir kokybiškomis plaukų priežiūros priemonėmis.

Ispanijoje „Valquer Laboratorios“ kuriama kosmetika džiugina išskirtinėmis ir veikliomis formulėmis, tvariais produkcijos sprendimais bei kokybiška sudėtimi. Didžiuojamės, kad laboratorijoje gimsta ir kietieji šampūnai tvarioje pakuotėje, kurių gamyboje yra ženkliai sumažintas CO2 kiekis. Taip mes prisidedame prie gamtos tausojimo ir perdirbamų pakuočių naudojimo mūsų kasdienoje.

Visi produktai yra veganiški ir netestuojami su gyvūnais. Taip pat Valquer asortimente visuomet rasite kosmetikos be dažiklių, sulfatų, silikonų ar parabenų.

Mūsų misija – užtikrinti jūsų plaukų ir kūno sveikatą su aukštos kokybės, efektyvia bei dermatologų
patvirtinta kosmetika, kuri praturtintų jūsų kasdienius ritualus.

Su jumis dalinamės tuo, kuo tikime! 

Kartu keliaujame link sveikesnės ir patogesnės plaukų ir kūno priežiūros!

Valquer komanda

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelyje nėra prekiųGrįžti į parduotuvę
    ×