Valquer Lietuva mėlynas logo
Search
Close this search box.

Užsisakykite priemonių už 39 EUR ar daugiau ir mes jas pristatysime nemokamai į Omniva paštomatą!

Kaip efektyviai ir greitai nugalėti atsiradusias galvos pleiskanas?

Tikriausiai turime pripažinti, kad pleiskanos žmonių visai nepuošia, priešingai, mes skubame kuo greičiau jų atsikratyti. Todėl ištikus šiai problemai ieškome patikimiausio sprendimo ir veiksmingiausio šampūno nuo pleiskanų.
Pleiskanų rūšys
Prieš padedant kalbėti apie pleiskanų gydymą, turime pastebėti, kad yra kelios pleiskanų rūšys. Sausos pleiskanos – smulkios, lengvos, byra ant plaukų ir drabužių. Dažniausiai nesukelia jokių nemalonių pojūčių. Riebios pleiskanos – dažniausiai vyrauja zonomis, yra prilimpusios prie galvos ar plaukų, tad ant drabužių nekrinta. Šias pleiskanas lydi galvos niežėjimas ir paraudimas, kuris sukelia fizinį diskomfortą.
Kaip jas nugalėti?
Jei susidūrėte su sausomis pleiskanomis, jums gali pakakti ir šampūno nuo pleiskanų ar kitų priežiūros priemonių. Tačiau esant riebioms pleiskanoms, reikalingas dermatologinis gydymas, nes odos niežėjimas ir paraugimas signalizuoja seborėjinį dermatitą.
Tikriausiai nė nesusimąstėte, kad pleiskanų atsiradimą gali lemti įvairūs veiksniai, tokie kaip: brendimas, netinkamas šampūnas, sausas patalpų oras, metų sezonų kaita, ypač ateinant šaltajam sezonui, ant galvos odos užsilikę plaukų priežiūros priemonių likučiai, nuovargis ir stresas, oro tarša.
Plaukų priežiūros priemonės
Valquer niekada jūsų nepaliks be patikimo problemos sprendimo. Jei susidūrėte su
sausomis galvos odos pleiskanomis, privalote išbadyti šiuos šampūnus.

Valquer greito poveikio šampūnas nuo pleiskanų

Sudėtyje esanti speciali “TheraPyOl” molekulė yra itin efektyvi kovoje su atsiradusiomis pleiskanomis.
BE dažiklių, sulfatų, silikonų.
Patikrintas dermatologų.

Kietasis šampūnas su apelsinų ir papajos ekstraktu

Šis kietasis šampūnas ne tik nepakeičiamas draugas kelionėje, bet ir padeda nugalėti atsiradusį galvos odos pleiskanojimą bei ją sudrėkina.
BE druskų ir silikonų.
Sudėtyje nėra plastiko.

Kietasis šampūnas nuo pleiskanų su cinamono ir citrinos ekstraktu

Citrinos ekstraktas švariai išvalo galvos odą, apsaugo plaukus nuo oksidacinių procesų ir pasižymi savo aktyvumu prieš pleiskanų atsiradimą.
BE druskų ir silikonų.
Sudėtyje nėra plastiko.

Dabar jūs galite jaustis saugiai, nes žinote mūsų veiksmingiausius šampūnus nuo pleiskanų. Net jei šiuo metu nesusiduriate su pleiskanų problema, išsisaugokite rekomendacijas ir esant poreikiui būsite pasirengę veikti nedelsiant. Daugiau jokių nemalonių potyrių ir nemaloniai „išdabintų“ drabužių. Daugiau jokių pleiskanų!

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelyje nėra prekiųGrįžti į parduotuvę
    ×