Valquer Lietuva mėlynas logo
Search
Close this search box.

Užsisakykite priemonių už 39 EUR ar daugiau ir mes jas pristatysime nemokamai į Omniva paštomatą!

Taisyklės garbanotų plaukų priežiūrai

Šampūnai ir kondicionieriai

Garbanotų plaukų priežiūra prasideda jau vonioje. Labai svarbu naudoti specialiai garbanotiems plaukams skirtus šampūnus bei kondicionierius, nes jie būna praturtinti drėkinamosiomis medžiagomis, kurios neapsunkina garbanų ir jas drėkina. Žmonėms, turintiems garbanotus plaukus, nepatariama jų kasdien trinkti. Tokie plaukai yra kur kas sausesni nei tiesūs, todėl užtektų juos trinkti porą kartų per savaitę. Garbanotiems plaukams geriausia leisti išdžiūti natūraliai, nes džiovintuvo pučiamas karštas oras juos dar labiau išsausins.

Vienas svarbiausių reikalavimų – plaukų priežiūros ir formavimo priemonėse negali būti alkoholio. Garbanotiems plaukams patariama naudoti kondicionierius, plaukų kaukes, įvairius aliejus, skirtus sausiems plaukų galiukams ir pan. Taip pat reikėtų vengti universalių grožio priemonių, pavyzdžiui, šampūno ir kondicionieriaus, kaukės ir balzamo. Šlapių plaukų nevertėtų šukuoti šepečiu – išdžiūvę jie bus labai purūs. Geriau susiraizgiusią šukuoseną išnarplioti medinėmis šukomis retais dantukais.

Modeliavimo priemonės

Antroji garbanotų plaukų priežiūros dalis yra tinkamas modeliavimo priemonių pasirinkimas. Naudodamos netinkamas priemones ne tik galite pažeisti plaukus, bet ir nepasiekti taip norimo efekto.

Dažnai garbanotų plaukų savininkai skundžiasi savo šukuosena ir teigia, kad trokšta tik tiesių plaukų. Tokią galimybę jiems suteikia plaukų tiesinimo žnyplės. Tačiau jomis piktnaudžiauti nederėtų.

Geriausia naudoti šepečius su kombinuotais šereliais – natūraliais ir sintetiniais. Jie nepažeidžia plaukų, sulygina jų paviršių, todėl jie dar labiau blizga, o šukuoti tampa labai paprasta.

Be kita ko… Sveika mityba, aktyvus gyvenimo būdas ir vitaminų nestokojantis organizmas – tai, ko reikia, norint turėti sveikus ir paklusnius plaukus.

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelyje nėra prekiųGrįžti į parduotuvę
    ×