Valquer Lietuva mėlynas logo
Search
Close this search box.

Užsisakykite priemonių už 39 EUR ar daugiau ir mes jas pristatysime nemokamai į Omniva paštomatą!

Vertingi patarimai kasdieninei plaukų priežiūrai

Net ir mažiausi dalykai kasdieninėje rutinoje gali būti reikšmingi. Norime pasidalinti keletu vertingų patarimų kasdieniniai jūsų plaukų priežiūrai. Tikimės tai pagelbės užtikrinti puikią jų būklę.

 • Niekada nešukuokite šlapių plaukų. Jei labai reikia, stenkitės, kad jie būtų bent šiek tiek pradžiuvę.
 • Drėgnus ir ypač susivėlusius plaukus visada pradėkite šukuoti tik nuo apačios.
  Šlapių plaukų netrinkite. Suvyniokite juos į gerai drėgmę sugeriantį rankšluostį (labai tinka specialūs plaukams skirti rankšluosčiai) ir leiskite vandens pertekliui į jį susigerti.
 • Kuo rečiau naudokite plaukų džiovintuvą, o kai tai darote, tegu bent 50 proc. plaukų jau būna natūraliai pradžiuvę. Rinkitės kuo vėsesnę oro srovę.
 • Bent kartą per savaitę ar bent dvi išplaukite plaukų šepečius ir šukas su naudojamu šampūnu. Kitaip visi ant neplautų plaukų šukų ir šepečių esantys nešvarumai, dulkės, naudotų priemonių likučiai vėl pateks ant jūsų plaukų, neleis jiems kvėpuoti ir blizgėti.
 • Išbandykite natūralų šampūną, kuris būtų be konservantų, silikonų ir stiprių „putoklių“. Putojimas, prie kurio esame pripratinti kosmetikos pramonės, yra tik įpročio reikalas, kuris visiškai nereiškia, kad labiau putojanti priemonė geriau plauna plaukus.
 • Bent kartą per savaitę palepinkite plaukus šilto aliejaus kauke! Tai stebuklinga priemonė, naudota jau senovės Indijoje, kur moterys skiria ypatingą dėmesį plaukams puoselėti.
 • Jei plaukai itin slenka arba yra linkę labai riebaluotis, verta pabandyti kartą per savaitę nušveisti galvos odą, pašalinant negyvas odos ląsteles. Taip suaktyvinsite galvos kraujotaką ir leisite plauko svogūnėliui vėl kvėpuoti. Procedūra naudinga ir neturinčioms išvardytų problemų, bet turėtų būti daroma rečiau, nes ją atliekant per dažnai gali imti sausėti galvos oda ir plaukai.
 • Kartais aplinkybės nepalieka jokio pasirinkimo, taigi plaukus plauname tiesiog po tekančiu iš krano vandeniu. Deja, bet dėl to kenčia mūsų plaukų galiukai. Būtų idealu, jei galėtum plaukus plauti dubenyje šilto vandens su 2 valgomaisiais šaukštais acto. Actas suminkština vandenį, taigi tausoja plaukus.
 • Kai tik turi galimybę, išsirišk visas kasytes ir uodegytes ir leisk plaukams laisvai plaikstytis. Surišti plaukai leidžia patogiau jaustis, tačiau ir jiems reikia pailsėti nuo suveržimo.

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis
0
  0
  Krepšelis
  Krepšelyje nėra prekiųGrįžti į parduotuvę
  ×