Valquer Lietuva mėlynas logo
Search
Close this search box.

Užsisakykite priemonių už 39 EUR ar daugiau ir mes jas pristatysime nemokamai į Omniva paštomatą!

Šilko pagalvių nauda

Daugybė garsių moterų vis garsiau kalba apie šilkinių pagalvių naudą mūsų odos ir plaukų būklei. Atkreipiant dėmesį į tai, jog apytiksliai trečdalį savo dienos laiko praleidžiame miegodami, šioje srityje būtina savimi pasirūpinti. Daugelis garsių ir savo išvaizda besirūpinančių moterų, kaip Giselle Bundchen, Eva Longoria, Kate Winslet, Cheryl Crow miega tik ant šilko pagalvių.

Šilkas – vienas seniausių žmonėms žinomų tekstilės pluoštų, pradėtas naudoti Kinijoje prieš daugiau nei 5000 metų. Jį pradžioje teisę naudoti turėjo tik kinų imperatoriai ir aukštuomenės atstovai dėl jo savybių ir prabangaus blizgesio; vėliau jis išplito ir po šiek tiek žemesnes klases.

Šilkas pasižymi antialerginėmis ir antibakterinėmis savybėmis, jame nesikaupia dulkių erkutės, kai tuo tarpu medvilnė linkusi sugerti drėgmę ir ji tampa puikia terpe daugintis bakterijoms. Sakoma, kad miegant ant šilkinės patalynės, oda mažiau raukšlėjasi ir plaukai išlieka lygesni, nes dėl lygaus šilko paviršiaus sumažėja trintis į pagalvės užvalkalą. Veido odai šilkas taip pat naudingas, nes jis neištraukia, bet kaip tik išlaiko odoje drėgmę.Šilkas dažniausiai yra atsparus pelėsiams, grybeliui bei dulkių erkutėms. Tinkamai prižiūrima – cheminio valymo būdu ar plaunant rankomis – šilko patalynė gali tarnauti daugelį metų.
Taigi, naudojant geras plaukų ar veido priežiūros priemones galime jų efektą dar labiau sustiprinti besidžiaugdami šilkinėmis pagalvėmis.

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelyje nėra prekiųGrįžti į parduotuvę
    ×