Valquer Lietuva mėlynas logo
Search
Close this search box.

Užsisakykite priemonių už 39 EUR ar daugiau ir mes jas pristatysime nemokamai į Omniva paštomatą!

Rudens potėpiai mūsų plaukuose

Šio sezono tendencija – sušiuolaikinti klasikiniai kirpimai, tokie kaip bobas, sason, karė ir kt. Kirpimai turi sunkias krašto linijas. Klasikinis sason kirpimas, bet viršugalvyje smarkiai išlengvintos kelios sruogos, kurios sudaro purumo įspūdį. Kad ir itin populiarūs bobo kirpimai – jie šiek tiek mutavo. Buvo laikotarpis, kai jie buvo lengvesni, dabar jie yra sunkūs, didelės apimties. Svarbiausia kirpimą sumodeliuoti pritaikant prie jūsų veido formos.

Šiemet ypatingai madinga šukuosena –  bukas bobas. Ši šukuosena populiari jau kelis dešimtmečius. Pirmieji kirpimą pradėjo naudoti Vidal Sasson  (įkurtas Londone 1954 m. ir tebegyvuojantis iki dabar) salono stilistai. Ir bukas bobas taip išpopuliarėjo, kad yra vienas iš madingiausių iki pat dabar. Buko bobo šukuosena išraiškinga, dramatiška ir šiek tiek kampuota. Ji puikiai tinka daugeliui veido formų, todėl yra labai mėgstama daugelio moterų.

Dar viena šio sezono tendencija, kurią verta paminėti kalbant apie kirpimus, – į madą sugrįžę itin sunkūs – neprakarpyti, neišlengvinti – kirpčiai. Tačiau verta pastebėti, kad jie tinka ne visoms (jei turite apskritos formos veidą, apatinė veido dalis yra suspausta, horizontalūs, masyvūs kirpčiai dar labiau suspaus veidą).

Praėjusiais sezonais tarp madingiausių buvo tokios technikos kaip ombre, balayage, kai spalvos pamažu pereina viena į kitą. Atėjo drąsūs laikai: spalvų variacijos pavyzdžiui, smilkinio zona dažoma viena ryškia spalva – žalia, mėlyna, kita zona – kita ryškia spalva, neieškant jokio perėjimo. Arba tik kirpčiai gali būti kitokios spalvos: tarkime, visa galva – persikinė, o kirpčiai – žali.

Vyriškos šukuosenos 2019 pačios įvairiausios, persipina klasika su šiuolaikiškumu. Vyrai skatinami būti kūrybiški, šiek tiek išsiskirti. Vyrams rekomenduojamos tiek trumpos tiek pompadour stiliaus šukuosenos. Poumpadour atkeliavo iš šeštojo dešimtmečio – tokia šukuosena puikavosi ir pats muzikos karalius Elvis Preslis.

Kalbant apie vyrų plaukų dažymą – tai būkite drąsūs, šiemet ir vyrai skatinami nebijoti ryškių atspalvių. Šiemet tiek vyrams tiek moterims madingiausios šio spalvos – ruda pelenų, šaltų atspalvių platininė, vario raudona, mėlyna bei žalia.

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelyje nėra prekiųGrįžti į parduotuvę
    ×