Valquer Lietuva mėlynas logo
Search
Close this search box.

Užsisakykite priemonių už 39 EUR ar daugiau ir mes jas pristatysime nemokamai į Omniva paštomatą!

„MOTERŲ RALIS“ 2018

Moterų ralis leidžia moterims pasimėgauti adrenalino teikiančia sporto šaka, kartu ją paverčiant stilinga, originalia ir draugiška pramoga. Moterų ralis pradėtas organizuoti prieš keturis metus. Tuomet ralyje dalyvavo 150 ekipažų. 2018 m. surengtame „Moterų ralyje“ dalyvaujančių moterų buvo 1250, o ekipažų daugiau nei dvigubai – 320. Toks populiarumas džiugina organizatorius ir kelia ambicingus planus sekantiems metams.

Vadovautis įteikta kelio knyga, kuri žymėjo 330 km ilgio atkarpą, moterims reikėjo įveikti šį atstumą per kuo trumpesnį laiką. Trasa driekėsi vaizdingomis Ignalinos, Molėtų apylinkėmis. Šis renginys labiau pramoginis, tačiau jame išlaikomi visi pagrindiniai ralio principai. Džiaugiantis ir švenčiant Lietuvos gimtadienį, moterys šventė valstybės šimtmetį, važiavo su šūkiu „Išsilaisvink“.

Ekipažų vertinimo balą sudarė ne tik distancijos įveikimo greitis, bet buvo vertinamas ir pasirengimas raliui – apranga, komandos pavadinimas, idėjos išpildymas, automobilio papuošimas. Renginys taip pat gražus tuo, jog skatina saugų, kultūringą ir pakantų vairavimą, tam buvo sukurtos net 10 ralio taisyklių.

Šis projektas yra unikalus: „Kito tokio renginio, kaip „Moterų ralis“, neturime ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse“, – kalbėjo organizatorė Neringa Simson. „Moterų ralį“ laimėjo vaikystės draugės, visureigiu „Mazda CX-5“ važiavęs vilniečių ekipažas.

„Valquer“ komanda taip pat neliko abejinga šiai nuostabiai iniciatyvai ir parėmė „Dynamit Energy Ladies“ moterų ekipažą, kurį sudarė: Evelina Paškevičiūtė, Vilma Jakaitytė, Aistė Antanaitytė Matukaitė ir L. Baltrušaitytė. Merginos pasirodė puikiai, sveikiname ir didžiuojamės.

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelyje nėra prekiųGrįžti į parduotuvę
    ×