Valquer Lietuva mėlynas logo
Search
Close this search box.

Užsisakykite priemonių už 39 EUR ar daugiau ir mes jas pristatysime Jums nemokamai!

Ilgo plauko istorija. Arba kaip atsiauginti kasas?

Ilgi ir sveiki plaukai ne tik pasakose. Drauge apžvelgsime, kaip spręsti lėtai augančių, lūžinėjančių ir trapių bei slenkančių plaukų problemas.

 • Sveikiems plaukams kaip ir sveikam organizmui būtina tinkama ir subalansuota mityba. Griežtos dietos taip pat nėra patartinos, būtinas gausus vitaminų ir mineralų aprūpinimas. Rekomenduojami mineralai: kalcis, chromas, varis, jodas, geležis, magnis, manganas, kalis, silicis, selenas, siera, cinkas bei baltymai. Per parą reikia suvartoti šiuos vitaminus, norint turėti ilgus ir sveikus plaukus: B vitaminų kompleksą – 50 mg (folis, biotinas, inositolis); vitamino B-6 – 50 mg; vitamino C – nuo 1 iki 2 gramų; vitamino E – 50 mg; beta karotino – iki gramo; silicio – 300 mg; dilgėlių arbatos (geriama arba skalaujant plaukus) – 250 mg – tris kartus per dieną; linų aliejaus – po vieną tabletę.
 • Patartina vengti angliarūgštės prisotintų gėrimų, kofeino.
 • Pakankamai ilsėtis, vengti streso.
 • Būtina pasirinkti tinkamą šepetį, su kuriuo šukuojate plaukus, jis negali pešti plaukų. Patartina šukuoti sausus plaukus ir baigus perbraukti ranka, nuimant statinį krūvį.
 • Naudoti kuo mažiau džiovintuvų ir kitų kaitinančių bei džiovinančių plauką priemonių. Taip sumažinsite plauko sausėjimo ir lūžinėjimo, kas trukdo kokybiškam plauko augimui iki norimo ilgio.
 • Senas būdas, gerinantis retėjančių ir nusilpusių plaukų augimą yra galvos trynimas frotiniu rankšluosčiu. Sudrėkintus plaukus ryte ir vakare sausu frotiniu rankšluosčiu trinkite tol, kol pajusite, kad galvos oda įkaito. Kad į odą prie plaukų šaknų priplūstų daugiau kraujo, galvą geriausia palenkti žemyn. Ši procedūra atgaivina ir pažadina „užmigusias“ plaukų šaknis.
 • Venkite tvirtų plaukų priemonių kaip gumytė ar segtukai, kurie apspaudžia plaukus ir lėtina reikiamų medžiagų apytaką taip stabdant augimą.
 • Sveiki plaukai be pakankamo drėkinimo – misija neįmanoma. Patartina vartoti iki 2l vandens kiekvieną dieną. Taip pat galima vartoti žaliąją arbatą, kuri mažina plaukų slinkimą.
 • Išsirinkti tinkamą šampūną ir kondicionierių, rekomenduojama kuo natūralesnės sudėties. Šiuo klausimu „Valquer“ gali pasiūlyti drėkinantį šampūną sausiems plaukams, jog jie būtų elastingi ir neskilinėtų augimo procese, šampūną nuo plaukų slinkimo, šampūną stiprinantį plaukus su biotinu, būtinu jų augimui. Ne ką mažesnis yra ir kondicionierių bei kaukių pasirinkimas: drėkinantys, pažeistų plaukų.
 • Aliejų ir serumų naudojimas. Būtinas plauko galiukų išorinis maitinimas vertingais aliejais. „Valquer“ siūlo pasinaudoti skilinėjančių galiukų serumu, bet tyru argano aliejumi plauko pamaitinimui.
 • Sustiprintai priežiūrai ir maksimaliam rezultatui siūloma naudoti „Valquer“ placentos ampules, kurios atgaivina pavargusius plaukus, atstato drėgmės balansą, stipriną plauko svogūnėlio veiklą ir skatina plauko augimą.

Laikantis tinkamų gyvenimo bei plaukų priežiūros principų ir naudojant plaukus puoselėjančias priemones galima pasiekti ilgalaikio efekto. Sveiki, pamaitinti ir sudrėkinti plaukai greičiau auga, neskilinėja. Kartu su „Valquer“ pasieksite savo trokštamų rezultatų.

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis