Valquer Lietuva mėlynas logo
Search
Close this search box.

Užsisakykite priemonių už 39 EUR ar daugiau ir mes jas pristatysime nemokamai į Omniva paštomatą!

Makiažas ir šukuosenos

Šiais metais makiažo ir šukuosenų tendencijos globoja ir ryškias asmenybes ir natūralumą dievinančias divas. Madingos bus spalvos, ryškumus makiažas bei pintos masyvios šukuosenos, pynės ir kuodukai bei atgiję 80-tieji, paraleliai koja kojon žengs natūralus, kartais be kontūravimo makiažas drauge su paprastai šukuotais plaukais keičiant praskyrimo vietą.

Šiomis tendencijomis gali drąsiai naudotis ir nuotakos. „Carolina Make Up Studio“ kaunietės vizažistės teigia, kad šiemet yra ypač madingos ryškios spalvos ir jų tikrai nereikėtų bijoti nuotakoms. Akių šešėlių ar lūpų dažų atspalvius puikiai galima derinti su nuotakos puokštės atspalviais. „Natūralus, saikingai paryškintas grožis visada išliks madingas! Tačiau romantiškam įvaizdžiui makiažas nebūtinai turi būti visiškai švelnus! Subtilūs blizgesiai, tamsesni žemės tonai, tankios blakstienos suteiktų akims išraiškingumo ir gundantį žvilgsnį. Pavasario, vasaros sezonai išlaisvina ir nuotakų plaukus“, – sako „Carolina Make Up Studio“ Kaune plaukų meistrės lrytas.lt kolektyvui.

Madingiausios šių metų šukuosenos:

 1. Itin ilgi plaukai

Šiemet ilgakasės gražuolės itin mėgstamos tokių mados namų kaip Michael Kors, Dolce & Gabbana.

 1. Kirpimas bliūdeliu

Kirpimą bliūdeliu pabrėžia tokie mados namai kaip: Balenciaga, Natasha Zinko, Guy Laroche.

 1. Plaukų sklastymas centre

Pati paprasčiausia ir kone įprasčiausia šukuosena 2018 metais itin madinga.

 1. Sklastymas šone su užmesta plaukų sruoga

Toms, kurioms visgi netinka praskyrimas galvos viduryje, gali šukuosenas formuoti perkeliant praskyrimą į tinkamiausią pusę.

 1. Netvarkingi, natūraliai atrodantys plaukai

Tai kas natūralu, visuomet turi savo žavesio ir šarmo. Šiemet natūralios ir netvarkingos šukuosenos ant bangos.

 1. Šlapio efekto, atgal sušukuoti plaukai

Fotosesijų šukuosenų įvaizdis 2018 metais užkariauja vieną karščiausių tendencijų. Lengvas šūkavimas atgal, o galbūt preciziškas šlapias efektas?

 1. 1980- tųjų stiliaus šukuosenos

1980 – tųjų tendencijos po trisdešimtmečio grįžta į podiumus, fotosesijas ir gatves.

 1. Kasos galvos viršuje

Puošnios, itin tinkančios nuotakoms šukuosenos su kasomis viršugalvyje.

 1. Suktukai ir kuodeliai

Ne tik pynės bet ir įvairiaspalviai kuodeliai šiais metais šturmuos gatves. Kai kuriuose mados namuose, tokiuose kaip: „Rick Owens“, „Adidas by Rick Owens“ ir „Come Des Garcons“ galima pastebėti naudojamus įvairaus tamsumo pilkus atspalvius, kartono rusvą, švelni rožinę, saulėlydžio violetinę spalvą, rašo Laima žurnalas.

 1. Kuodeliai viršugalvyje

Netvarkingi arba preciziški kuodeliai galvos viršuje šiemet atiduoda savo duoklę. Pagaliau jais galima puoštis ne tik namuose.

2018 metų makiažo tendencijos

 1. Klasika visuomet madinga: akių pravedimas

Kaip žinia, klasika visuomet geras pasirinkimas, taigi šiemet galima neabejoti ir rinktis įvairiausius akių pravedimus. Didžiausias akcentas – juodam akių pravedimui. Tačiau būtina pastebėti, jog galima žaisti su spalvomis. Šiemet ne mažiau madingi ir spalvoti akių pravedimai tiek viršutiniame, tiek apatiniame voke.

 1. Mažiau yra daugiau: natūralus makiažas

2018 metais karaliauja no makeup makeup tipo makiažas. Kalbama apie kontūravimo atsisakymą, „daugiau odos nei makiažo ant odos“ principas. Natūralios pastelinės spalvos išlieka tendencija ir šiais metais.

 1. Ryškiaspalvis makiažas

Itin madinga – purpurinė spalva, kuri drauge padiktavo nebijoti ryškių spalvų. Patariama puoštis violetiniais šešėliais, kurie ypač tinka žaliaakėms.

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis
0
  0
  Krepšelis
  Krepšelyje nėra prekiųGrįžti į parduotuvę
  ×