Valquer Lietuva mėlynas logo
Search
Close this search box.

Užsisakykite priemonių už 39 EUR ar daugiau ir mes jas pristatysime nemokamai į Omniva paštomatą!

Kaip teisingai džiovinti plaukus?

Rūpindamiesi savo sveikata kartu rūpinamės ir savo plaukų būkle. Tam, kad maksimaliai apsaugoti plaukus nuo ne natūralaus džiovinimo pasekmių, reikia žinoti pagrindinius principus.

1. Sausinimas. Plaunant plaukus šampūnų, jie pasisavina daug vandens, todėl tampa jautresni, taigi prieš išeinant iš vonios reiktų labai atsargiai plaukus nusausinti, jų smarkiai netrinant.

2. Pasiruošimas džiovinimui. Prieš pradedant džiovinti plaukus reikia suskirstyti į 4 – 6 sruogas. Jei plaukai ilgi, atskirkite juos nuo džiovinamos sruogos. O jeigu jie labai trumpi, pakaks jei juos padalysite į dvi dalis ir kiekvieną atskirai išdžiovinsite. Prieš pradedant džiovinti patartina plaukų galiukus patepti maitinančiais aliejais, o formuojant apimties turinčią šukuoseną, plaukus padengti apimties suteikiančiais produktais, žemiau pateikiamos rekomenduojami produktai.

3. Plaukų džiovinimo pradžioje nenaudoti apvalaus šepečio. Jei džiovinant plaukus įprastai naudoji apvalų šepetį, turėtum tai daryti, kai plaukai yra apie 85% sausi. Apvalus šepetys yra naudojamas formavimui pačioje džiovinimo pabaigoje.

4. Džiovinimas. Džiovinti plaukus reiktų toliau nuo plaukų šaknų, apie 10 cm atstumu. Taip plaukai ir galvos oda bus apsaugoti nuo pažeidimų ar nudegimų. Džiovinti reiktų į apačia nukreiptu džiovintuvu, taip neleisite pavieniams plaukams netvarkingai pūstis aukštyn. Džiovintuvas su jonizatoriumi taip pat geras įrankis džiovinimo metu formuoti plaukus, jonai padeda jiems neišsausėti ir neįsielektrinti. Džiovinant jonizuota srove, geriau priglunda plauko žvyneliai, dėl to jis tampa glotnesnis, blizgesnis, atrodo sveikiau. Nesistenkite plaukų visiškai išdžiovinti. Jei galvos oda bus šiek tiek drėgna, plaukai ilgiau bus aprūpinti drėgme ir atrodys sveikesni.

5. Palikti šiek tiek atvėsti. Išdžiovinus plaukus džiovintuvu jie lieka šiek tiek karšti. Dėl šios priežasties gali keistis plauko struktūra, sausėti, todėl reiktų džiovinimo pabaigoje atvėsinti plaukus šalta oro srove.

Rekomenduojamos prekės:

„Valquer“ dvejopo poveikio apimties suteikiantis kondicionierius, suteikiantis plaukams apimties ir tankumo.
„Valquer“ aliejukas pažeistiems plaukams atstatyti.
„Valquer“ skystas argano aliejus.

Kaip geriausiai džiovinti plaukus be džiovintuvo?

Džiovinant plaukus be džiovintuvo svarbu tinkamai juo nusausinti rankšluosčiu. Sausinama didesnėmis sruogomis plaukų smarkiai netrinant. Naudokite mikropluošto rankšluostį ar senus medvilninius marškinėlius – jie bus itin švelnūs plaukui. Patartina plaukus palenkti žemyn ir papurtyti, kartu pirštais papurenant prie šaknų. Praskirstyti plauku išdžiūsta greičiau nei būdami šlapi ir sulipę. Plaukų džiovinimui paspartinti juos reiktų šukuoti. Drėgnus plaukus rekomenduojama šukuoti retomis šukomis arba specialiu šepečiu su švelniais šereliais. Toliau turėtume leisti plaukams išdžiūti natūraliai.

 

Keletas plaukų formavimo patarimų juos džiovinant:

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelyje nėra prekiųGrįžti į parduotuvę
    ×