Valquer Lietuva mėlynas logo
Search
Close this search box.

Užsisakykite priemonių už 39 EUR ar daugiau ir mes jas pristatysime nemokamai į Omniva paštomatą!

Šukuosenos, kurios jaunina

Kuomet širdis šaukiasi permainų, galbūt laikas pakeisti šukuoseną? Ją renkantis galima suteikti jaunatviškumo, tačiau būtina atkreipti dėmesį savo veido bruožus. Dalinamės patarimais, kokios šukuosenos jaunina moteris.

Sakoma, kad trumpos šukuosenos jaunina ir tame tikrai yra tiesos, tačiau ši taisyklė galioja ne visoms. Tai priklauso nuo tavo veido bruožų: formos, skruostikaulių, kaklo. Taip pat būtina pasvarstyti ar reikalingi kirpčiukai, jie gali vizualiai pakeisti veido formą, tačiau ne visuomet tinkamai. Kirpčiukais gali puikiai paslėpti pernelyg aukštą kaktą, tačiau jei tavo kakta žema, o kirpčiukų vis tiek norisi – rinkis stipriai iškarpytus ir suguldytus ant šono. Tokios šukuosenos labiausiai jaunina vyresnes nei 50 metų moteris, ypatingai, jei pasirenkama ir stilinga, jaunatviška apranga. Puikiausias pavyzdys – aktorė Sharone Stone.

Viena paprasčiausių jauninančių šukuosenų – palaidi ilgi plaukai. Tokiu atveju jei plaukai sveiki, oda skaisti, tokia šukuosena gali atjauninti net iki 5 metų.

Įstriži kirpčiukai Kirpimas su įstrižais kirpčiais – vidutinio storumo ir pakankamai ilgais, kokius mėgsta Cate Blanchett ir Cameron Diaz – puikiai tinka ploniems plaukams, atrodo itin seksualiai, elegantiškai ir tinka bet kokiame amžiuje. Tokia šukuosena itin tinka ovalo formos veido savininkėms.

„Pixie“ stiliaus kirpimas bet kuriai moteriai suteikia jaunatviškumo, trapumo, žavesio ir tam tikro bejėgiškumo. Billy Lowe įsitikinęs, kad tokios šukuosenos ypač tinka smulkių veido bruožų damoms. Dar vienas didelis privalumas – lengviau susitvarkyti su šukuosena, plaukai išdžiovinami ženkliai greičiau.

Keletas įžymybių, kurių šukuosena neatpažįstamai maskuoja amžių:

Kelly Ripa, 47 metų televizijos persona.

Victoria Beckham, 43 metų Spice Girls buvusi narė, dizainerė.

Jeniffer Garner, 45 metų aktorė.

Halle Barry, 51 metų aktorė.

Julianne Moore, 56 metų aktorė.

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelyje nėra prekiųGrįžti į parduotuvę
    ×