Valquer Lietuva mėlynas logo
Search
Close this search box.

Užsisakykite priemonių už 39 EUR ar daugiau ir mes jas pristatysime Jums nemokamai!

Plaukų spalvų tendencijos 2018 metams

Nuolat skubantis pasaulis kviečia mus prisiderinti prie jo tempo ir būti nuolatos pasiruošus pokyčiams. Vis dažniau ir paprasčiau eksperimentuojame ir su savo išvaizda. Toms, kurios ruošiasi atsinaujinti ar išbandyti naujus atspalvius, dalinamės šių metų karščiausiomis tendencijomis. Ryškios spalvos ir didelės apimtys – štai ką kaip pagrindines šių metų šukuosenų tendenciją išskiria specialistai. Ypač madinga 2018 metais laikoma ugninė raudona spalva. Galima variacija: tamsios šaknys ir ryškūs raudoni galai.

Vis dar madinga ir šiandieninėse tendencijose išlieka pilka plaukų spalva. Taip pat madoje lieka visi šalti atspalviai. Tokia spalva pasipuošė ir Jane Fonda per 2018 m. Oskarų ceremoniją, taip pat šiuos atspalvius puošia ir Evan Rachel Wood.

Kalbant apie blondines, šiemet labai madingas vadinamasis kalifornietiškas sruogelių dažymas, kuomet ataugusias šaknis dažome sruogelėmis, naudodami kokius šešis ar septynis giminingus atspalvius. Emma Stone vienas tokių pavyzdžių.

Ametisto atspalviai ant šaknų. Vienas kardinalesnių įvaizdžių, kuris skirtas ryškioms ir spalvingoms asmenybėms, nebijančioms atsiskleisti ne standartiškai.

Burgundiškos spalvos, it vyno atspalviai žaižaruojantys plaukuose. Keke Palmer žengia koja kojon su šia tendencija.

Šilti rudi tonai, bei ombre yra populiarūs 2018 metais. Rudaplaukės taip pat yra raginamos rinktis plaukų atspalvį, artimą jų kūno tonui, kas ypatingai tinka tamsesnio gymio moterims.

Tuo tarpu žvelgiant specifiškai į 2018 metų vasaros dažymo tendencijas pastebime, kad karaliauja spalvų įvairovė, paliekanti daug vietos saviraiškai:

  • Juoda + ultravioletinė, galbūt juoda spalva nuobodi, tačiau kas kitą ją papildžius gervuogių ar ultravioletiniais atspalviais.

  • Šviesūs plaukai, praturtinti opalo tonais, jei pabodo būti tiesiog blondine, galima plaukus pagyvinti prigesintais įvairiaspalviai tonai.

  • Ugninės sruogos. Jei norite kaip niekad sužibėti, plaukus dažykite ryškiais geltonais, oranžiniais ir švelniai raudonais tonais.

  • Aukso ir medaus atspalvis, kitaip tariant, tamsi blondinė. Emma Roberts dabinasi šia spalva.

  • Rožinės spalvos pėdsakais šviesiuose plaukuose, rausvi tonai keliaujantys per šviesius plaukus, vienas ryškiausių šios vasaros topų, dar vadinamų „Millennial Pink Hair“.

Įvairiaspalvės tendencijos nepalieka nei vienos nuošalėje. Šių metų tendencijos leidžia atsiskleisti kiekvienai asmenybei ir rasti ją labiausiai atspindinčią plaukų spalvą. Nebijokime eksperimentuoti ir atradinėti save.

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis