Valquer Lietuva mėlynas logo
Search
Close this search box.

Užsisakykite priemonių už 39 EUR ar daugiau ir mes jas pristatysime Jums nemokamai!

Ką privalote žinoti apie galvos odos priežiūrą?

Skiriama nemažai dėmesio kūno ar veido odos priežiūrai, tačiau kaip teisingai puoselėti galvos odą? Sveika ir prižiūrėta galvos oda yra pirmas žingsnis link išpuoselėtų plaukų. Ant galvos odos kaupiasi ne tik negyvų ląstelių sluoksnis, bet ir nugula daugelis naudojamų kosmetikos kaip sauso šampūno, plaukų formavimo ir kitų priemonių likučių. Tai apsunkina, užkemša mūsų odą, trukdo kvėpuoti ir veikia plauko folikulus. Tai turi įtakos ne tik plaukų augimo greičiui, bet ir intensyvėjančiam plaukų slinkimui. Tad ką daryti, kad užtikrintume galvos odos sveikatą?

1.      Galvos odos šveitimas

Reguliariai šveičiama kūno ar veido odą, o kada paskutinį kartą atlikai pilingą galvos odai? Tiesa ta, kad galvos pilingas yra labai svarbi plaukų priežiūros rutinos dalis. Galvos odos šveitimo metu pašalinamas negyvas odos sluoksnis, susikaupusios kosmetikos priemonės, stimuliuojama kraujotaka ir plauko folikulai. Taigi, ne tik išvaloma oda ir parengiamas vėlesniam priemonių įsiskverbimo efektyvui, bet ir paskatinamas plauko augimas. Rekomenduojama šveitimą daryti kas 3-4 savaites, o esant nuolatiniam modeliavimo priemonių naudojimui, vertėtų galvos odos šveitimą atlikti kas 2 savaites.

2.      Galvos masažas

Galvos masažas ne tik puiki atsipalaidavimo priemonė, kuri malšina stresą, bet kartu turi teigiamos įtakos plaukų būklei. Masažo metu yra suaktyvinama kraujotaka, todėl „užkuriami“ užmigę folikulai. Plaukas gali imti sparčiau augti. Pagerinta kraujo cirkuliacija taip pat užtikrina reikalingų medžiagų pasisavinimą ir plaukai mažiau pleiskanoja, riebaluojasi, stiprėja.

3.      Tinkamos priežiūros priemonės

Sakydami tinkamos priežiūros priemonės turime mintyje du aspektus. Pirmiausia, būtina parinkti priemonę pagal odos ir plauko būklę. Esant sausai odai, būtina ją drėkinti, o tik paskui maitinti. Na, o antra, būtinai atkreipkite dėmesį į priemonių sudėtį. Rinkitės prekes be sulfatų, druskų, silikonų, dažiklių. Rekomenduojamas mūsų rinkinys pažeistiems plaukams dabar su akcija!

Galvos odos priežiūros nauda ir indėlis į plaukų sveikatą yra nenuginčijamas. Pradėk šią savo rutiną jau šiandien! Visas tinkamas priežiūros priemones rasi Valquer.

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis