Valquer Lietuva mėlynas logo
Search
Close this search box.

Užsisakykite priemonių už 39 EUR ar daugiau ir mes jas pristatysime Jums nemokamai!

4 dažytų plaukų spalvos išsaugojimo žingsniai

Norisi, kad plaukai kasdien būtų tokie pat ryškūs kaip tądien dažyti kirpykloje? Valquer supranta dažytų plaukų problemas ir skuba jas spręsti. Šiandien pasidalinsime su tavimi keturiais nuosekliais žingsniais, kurie padės užtikrinti dažytų plaukų spalvos išsaugojimą, ryškumą ir gaivumą, lyg tik ką išėjus iš kirpyklos.

1. Tonuojantys plaukų šampūnai

Tonuojantis plaukų šampūnas turi atsirasti kiekvienos dažytų plaukų savininkės vonioje. Nežinai kokį tonuojantį šampūną pasirinkti? Mes turime patikrintos formulės, veganinės sudėties formulę, kurioje nėra sulfatų, silikonų, druskų. Šampūnas ne tik palaiko tavo plaukų spalvą, bet ir užtikrina jų drėkinimą. Mes siūlome platų pasirinkimą, nuo įprastos šviesios plaukų spalvos iki itin ryškios rausvos ar varinės spalvos. Būtina paminėti, kad šampūnai daug efektyvesni, kuomet yra naudojami kartu su tonuojančia plaukų kauke.

2. Tonuojančios plaukų kaukės

Tam, kad sustiprintume plaukų spalvos palaikymo efektą, kartu su tonuojančiu šampūnu patariame naudoti ir spalvą palaikančią kaukę. Šios Valquer plaukų kaukės yra veganiškos sudėties ir jose nėra sulfatų, silikonų, druskų, todėl produktas yra itin draugiškos sudėties. Naudojimas itin paprastas, laikyti pakanka 5-10 minučių.

3. UV spindulių poveikis plaukams

Kaip jau kalbėjome senesniuose įrašuose, plaukai visais metų laikais yra veikiami UV spindulių. Net ne saulėtą dieną spinduliai atkakliai atlieka savo darbą. Tiesioginiai UV spinduliai ne tik sausina tavo plaukus, atima spindesį, bet ir blukina tavo plaukų spalvą. Dėl šios priežasties rekomenduojama naudoti plaukų priežiūros priemones su SPF filtrais, bet ir dėvėti galvos apdangalus. Juolab, jog artėjantį pusmetį itin madingos galvos skarelės. Vienas šūvis, dviguba nauda. 

4. Plaukų plovimas

Tikriausiai ne kartą girdėjai, kad dažnas plaukų plovimas lemia spartesnį dažytų plaukų spalvos blukimą. Geriausia būtų plauti galvą ne daugiau nei kelis kartus per savaitę. Jei tavo plaukai yra linkę riebaluotis, siūloma naudoti sausą plaukų šampūną arba įvesti į plaukų priežiūros rutiną tonuojančius plaukų šampūnus ir kaukes.

Vos kelis itin paprasti principai gali užtikrinti didelius ir matomus rezultatus. Ar jau įsigijai savo tonuojančius produktus? Spausk ČIA.

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis