Valquer Lietuva mėlynas logo
Search
Close this search box.

Užsisakykite priemonių už 39 EUR ar daugiau ir mes jas pristatysime nemokamai į Omniva paštomatą!

VALQUER PROFESSIONAL PRIEMONĖS

Šiandien norėčiau aptarti kelias plaukų priežiūros priemones iš Valquer professional linijosŠampūnas pažeistiems plaukams ir plaukų kaukė pažeistiems plaukams su vėsinamuoju poveikiu. Šias dvi nuostabias plaukų priemones gavau dovanų iš Valquer.lt! Ačiū Jiems dar kartą!

Pasakysiu atvirai niekada nesitikėjau, kad aš kada gausiu dovanų iš kompanijų, o ypač iš kompanijų, kurios atstovauja profesionalią liniją. Tai džiugina mano širdį. 🙂 Vis dar atsimenu tą rytą, kai pamačiau paštininką, visa šokinėjau iš džiaugsmo. Teko skaityt, girdėt, koks profesionalas yra Karolis Murauskas, (nepažįstu jo asmeniškai, bet tikiuosi vieną dieną susipažinti). Gauti dovanų iš jo vardinės linijos man – kaip antrasis gimtadienis. Nuoširdžiai džiaugiuosi iki šiol.

Kaunietis, stilistas, Karolis Murauskas yra pirmasis lietuvis, kuris turi savo vardinę liniją. Labai džiugu! Valio! Kurdamas stilistas atsižvelgė į lietuvių plaukų tipus. Šioje linijoje rasite priemonių skirtų pažeistiems-silpniems, sausiems, lūžinėjantiems plaukams. Kas dar labiau džiugina, kad visos priemonės yra natūralios. Jose nerasite sulfatų, parabenų ir dažiklių.

ŠAMPŪNAS PAŽEISTIEMS PLAUKAMS

Šampūnas yra be parabenų, silikonų, sulfatų ir dažiklių. Su ikrais ir šilko baltymais, kurie atkuria plauko būklę.

ŠAMPŪNO KVAPAS
Šampūnas kvepia vyriškais kvepalais, kurie dar geriau atsiskleidžia plaunant plaukus. Kvapas šiek tiek sustiprėja plaunant plaukus, o nuskalaujant šampūną, kvapas tampa gaivus, norisi dar ir dar kartą naudoti šį šampūną. Daug šios srities kompanijų naudoja itin saldžius kvapus, nuo kurių apsunksta galva. Todėl šis šampūnas man patiko ir paliko gerą įspūdį.

REZULTATAS
Šampūnas savo darbą atlieka puikiai. Labai gerai išplauna netik galvos odą, bet ir prieš tai naudotas priemones iš plaukų. Plaukai tampa ne tik minkšti, bet ir kaip minėjau prieš tai – kvepia labai gaiviai.

Plaukų kaukė pažeistiems plaukams su vėsinamuoju poveikiu

Kaukė yra su vėsinamuoju efektu, kuris pagerina makadamijų aliejaus efektyvumą pažeistiems ir nepaklusniems plaukams.

KAUKĖS KVAPAS
Vėsinantis, primenantis vyriškus kvepalus.

REZULTATAS
Mano šviesiems plaukams ši kaukė yra nuostabi. Instrukcijose rašoma, kad pasiekti geriausius rezultatus kaukę rekomenduojama laikyti nuo 30 iki 60 minučių. Aš asmeniškai laikau kaukę ne daugiau 10 minučių ir mano plaukams to pakanka. Kaukės kvapas ir gaivumo pojūtis išlieka visą dieną. Plaukai minkšti ir prisotinti.

VALQUER PRIEMONIŲ APIBENDRINIMAS

Visiems, kurie rūpinasi savo plaukais ir nori savo plaukuose purumo, lengvumo ir gaivumo pojūčio – kviečiu išbandyti priemones iš Valquer professional.

P.S. priemonės nėra testuojamos ant gyvūnų.

Priemonėm pasibaigus – kreipsiuos į Valquer ir bandysim kitus jų produktus, kurie aš net neabejoju yra nuostabūs.

Apžvalgos autorius: https://www.gerdakerpa.lt

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelyje nėra prekiųGrįžti į parduotuvę
    ×