Valquer Lietuva mėlynas logo
Search
Close this search box.

Užsisakykite priemonių už 39 EUR ar daugiau ir mes jas pristatysime Jums nemokamai!

Keisčiausi mitai apie plaukų priežiūrą

Apie šampūną. Mitas. Reikia dažnai keisti šampūną, kad plaukai nepriprastų

Tiesa ta, kad plaukas yra negyvas ir tiesiog negali prie nieko priprasti. Pagrindinė šampūno paskirtis – padaryti plaukus švarius. Ir nors galite jausti jog trenkant galvą įvairiais šampūnais plaukai atrodo kitaip, tai tikrai nėra susiję su įprastos plaukų grožio rutinos pakeitimu. Plauko struktūra su amžiumi keičiasi, kas sąlygoja kaip plaukai reaguoja į įvairius produktus.

Apie galvos plovimą. Plaukų negalima plauti kasdien

Šis mitas atėjo iš 1980-ųjų, kai buvo paplitę gilaus valymo šampūnai. Vėliau atsirado švelnesnio poveikio priemonės ir žmonės ėmė trinkti plaukus dažniau. Šiandien galime rasti įvairiausių šampūnų, tinkančių skirtingiems plaukų tipams ir poreikiams. Jie veikia švelniai ir gali būti naudojami taip dažnai kaip tik reikia.

Dažnas plaukų trinkimas iš tiesų gali padėti – esama daugybės naudingų kondicionierių ir balzamų, kurie padės susitvarkyti su tokiomis problemomis kaip galiukų lūžinėjimas, plaukų sausumas ar nepaklusnumas.Nerimaujate dėl savo dažytų plaukų? Nustatyta jog dėl spalvos išblukimo kaltas tikrai ne šampūnas, o vanduo, kurio molekulės tiesiog išstumia dažų molekules iš plauko. Naudodamos dažytiems plaukams skirtas priemones, pristabdysite spalvos blukimą.

Apie plaukų kirpimą. Kirptis kas 6 savaites

Daugumai moterų tikrai nereikia kirpti plaukų taip dažnai. Plaukų dailinimo dažnumas priklauso nuo pačių plaukų būklės ir, žinoma, nuo to, ką norite su jais daryti ir pripažįsta, kad tikrai nesakytų sveikus plaukus turinčiai moteriai lankytis kirpykloje kas 6 savaites. Tą daryti dažnai reikia tik toms, kurios dažnai naudoja karštas plaukų formavimo priemones, dažo plaukus ar moterims, kurių plaukų galiukai linkę greitai šakotis.

Jei jūsų plaukai ploni, iš savo kirpėjo tikriausiai sulauksite patarimo – metas juos trumpinti, mat plaukams tiesiog sunku augti. Tai nėra tiesa. Jeigu jūsų plaukai nėra ploni, nušiurę ir atrodo dar visai gerai, tuomet tikrai nėra reikalo juos visai sutrumpinti. Jei visgi norite sustiprinti silpnus plaukus, tiesiog labiau jais rūpinkitės: naudokite kondicionierių, dažnai kirpkite galiukus, nenaudokite karštų plaukų formavimo priemonių ir stenkitės įvairiais aliejais dažniau stiprinti plaukų šaknis.

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis