Valquer Lietuva mėlynas logo
Search
Close this search box.

Užsisakykite priemonių už 39 EUR ar daugiau ir mes jas pristatysime nemokamai į Omniva paštomatą!

Plaukų stilistas Karolis Murauskas pristatė vardines šilko pagalvėles

Prieš du metus, per 33 – ąjį gimtadienį, K. Murauskas pribloškė svečius pademonstruodamas tai, ko iki šiol Lietuvoje nėra padaręs nei vienas grožio specialistas – pristatydamas savo vardinę plaukų priežiūros priemonių liniją. Tuo tarpu šįkart, per 35 – ąjį pokylį, jis paskelbė savo kolekciją papildyti ir pagalvėlėmis iš natūralaus šilko, kvepiančiomis levandomis.

„Šilkas yra švelniausias pagalvės užvalkalas. 100 proc. organinė šilko pagalvėlė padeda atgaivinti odą miego metu. Jo savybės labai panašios į žmogaus kūno – šilke yra natūralus baltymas, kuris pagreitina odos ląstelių metabolizmą, lėtina senėjimą, ramina nervų sistemą“, – savo pasirinkto audinio privalumus vardino sukaktuvininkas.

Be to, šilko pagalvėlės dėka išsaugomi ir sveikesni plaukai, prarandama mažiau jų drėgmės, natūralių aliejų.

Mintis kurti užvalkalus K. Murauskui gimė neatsitiktinai. Jis pastebėjo, jog klientų plaukų švelnumui bei kitoms savybėms įtakos turi ir pagalvė, ant kurios jie miega.

„Man rūpi kompleksinė plaukų priežiūra. O juk tai – ne vien apsilankymas grožio salone. Tai daug dalykų – nuo galvos odos valymo iki mokėjimo teisingai išsiplauti plaukus“, – pridūrė pašnekovas.

Straipsnio Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-27

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelyje nėra prekiųGrįžti į parduotuvę
    ×