Valquer Lietuva mėlynas logo
Search
Close this search box.

Užsisakykite priemonių už 39 EUR ar daugiau ir mes jas pristatysime nemokamai į Omniva paštomatą!

Karališkos Catherine Middleton plaukų grožio paslaptys

Kembridžo hercogienė Catherine Middleton visuomet viešumoje pasirodo su nepriekaištingais plaukais. Žvilgantys, sveiki plaukai praturtina kiekvieną, net ir pačią paprasčiausią šukuoseną. Tad žvilgtelkime į jos plaukų priežiūros rutiną.

Paprastos šukuosenos reikalauja nepaprastų pastagų?

Hercogienės asmeninis plaukų stilistas Richard Ward pasidalino pritrenkiančiomis detalėmis iš karališkų vizitų. Vienos išvykos į Skandinaviją metu, Richard Ward pasidalino nuotrauka, kurioje išrikiuoti visi stilisto įrankiai, kurių vizito metu prireiks Catherine Middleton šukuosenai suformuoti ir palaikyti. Šį kelioninį rinkinį sudarė net 13 šepečių, 6 šukos ir galybė formavimo prietaisų ir priemonių.

Akivaizdu, jog toks didžiulis priemonių arsenalas rodo, kad suformuoti karališką šukuoseną reikia ne tik patirties, bet ir galybės įrankių. Nors ir dalis hercogienės plaukų kosmetikos, tokios kaip plaukų lakai, nėra brangios (7-15 svarų), tačiau plaukų rutinai skiriamas didelis dėmesys.

Kokias priemones renkasi kasdieniam naudojimui?

Catherine Middleton renkasi šampūnus be sulfatų. Nors sulfatai (SLS (sodium lauryl sulfate), SLES (sodium laureth sulfate) and ammonium lauryl sulfate) yra skirti panaikinti plaukuose esančius nešvarumus ir sebumo (riebalų) sluoksnį nuo galvos odos, tačiau yra žalingi ingredientai. Jie gali sukelti alergiją, plaukų nepaklusnumą ir pūtimąsi bei didesnių sveikatos problemų kaip hormonų disbalansas.

Nuotrauka iš: Getty Images

Plaukų puoselėjimas

Karališkoje plaukų priežiūroje Catherine Middleton niekada nepamiršta plaukų aliejų. Jais plaukai ne tik pamaitinami bei drėkinami, bet ir suteikiamas žvilgesys, sveikumo pojūtis. Taip pat hercogienė atviravo, jog mėgsta ir naktines aliejines kaukes, kurios gražina plaukus net miegant.

Plaukų dažymas

Ne kartą spaudoje pastebėta, kad hercogienė viešumoje pasirodo su ataugusiais žilais plaukais. Šia tema ji turi stiprią nuomonę. Ji nenori plaukų varginti nuolatiniu dažymu, todėl jį atlieka kartą per du mėnesius. Pasak jos, žili plaukai nedaro gėdos, juk jokia naujiena, kad įvairiame amžiuje moterys ima žilti. Žinoma, vienas iš variantų palaikyti spalvą gali būti tonuojantys šampūnai ir kaukės.

Plaukų priežiūros rutina neaplenkia net karališkųjų moterų. Norint išlaikyti gražius, sveikus, elastinus ir švytinčius plaukus, būtina įdėti pastangų bei rinktis tinkamas plaukų priežiūros priemones. 

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelyje nėra prekiųGrįžti į parduotuvę
    ×