Valquer Lietuva mėlynas logo
Search
Close this search box.

Užsisakykite priemonių už 39 EUR ar daugiau ir mes jas pristatysime nemokamai į Omniva paštomatą!

Atgal į ryšį su gamta. Placentos nauda

Placenta – tarsi mūsų gyvybės lopšys: gaubiantis, saugantis ir užtikrinantis gyvenimą. Dar visai neseniai, XX a. pradžioje, placenta pradėta naudoti kosmetikoje. Nepaprastas jos veiksmingumas ir medžiagų koncentracija tapo gyvybės eleksyro sinonimas.

Placentoje natūraliai susidaro gausus veikliųjų medžiagų, hormonų ir mikroelementų kiekis. Ir kas svarbiausia, placentą sudaro kelios kamieninės ląstelės, kurių savybės turi teigiamą poveikį regeneracijai. Šiomis dienomis kosmetikos gamyboje naudojama gyvulinės ir augalinės kilmės placenta. Bet apie viską iš pradžių…

Placenta skatina plaukų augimą

Placentoje aptinkama daug augimo faktorių. Jie reikšmingai pagerina plauko folikulo veiklą ir sumažina plaukų slinkimą. Taip nutinka todėl, kad pagerinama folikulo kraujotaka ir jis aprūpinamas didesniu kiekiu naudingų medžiagų. Tam, kad pasiekti maksimaliai gerą efektą siūloma placentos priemones naudoti net iki šešių mėnesių, jei produkto pardavėjas nenurodo kitaip.

Žavitės glotniais plaukais? Prašom!

Sąžiningai naudojant produktus su placenta jie yra prisotinami papildoma drėgme, todėl mažiau pučiasi, atrodo sveikiau ir glotniau. Tai itin aktualu keičiantis sezonui, kuomet plaukai turi prisitaikyti prie naujų oro sąlygų.

Tikslas: sveikesni plaukų galiukai

Norisi sumažinti plaukų galiukų skilinėjimą? Placenta atkeliauja į pagalbą ir šiuo klausimu. Ji savo savybėmis rekonstruoja plauką ir užpildo jį baltymais, kartu suaktyvinta kraujotaka, pamaitintas folikulas, reikšmingai prisideda prie sveikų, neskilinėjančių plaukų galiukų.

Papildomas blizgesys

Pažeisti plaukai prastai atspindi šviesą, todėl atrodo negyvybingi ir nežvilgūs. Kuomet plaukai savo struktūroje turi pakankamai proteino ir reikalingų medžiagų, plauko viršutinis sluoksnis tampa „užsivėręs“, glotnus ir sveikas. Toks plauko paviršius puikiai atspindi šviesą ir atrodo sveikai blizgūs.

Pagalba galvos odai

Sausa, niežtinti oda ir pleiskanos sukelia ne tik nepatogumų, bet ir gadina estetinį vaizdą. Kai kurios pleiskanos gali netgi blokuoti paluko folikulą ir užkirsti kelią sveiko plauko augimui. Priemonės su placenta drėkina galvos odą, apsaugo nuo pleiskanojimo ir niežtėjimo.

Viena priemonė – 5 naudos. Valquer kviečia tave pasidomėti ampulėmis su placenta. Intensyvi, nenuplaunama plaukų atkūrimo sistema.

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelyje nėra prekiųGrįžti į parduotuvę
    ×