Valquer Lietuva mėlynas logo
Search
Close this search box.

Užsisakykite priemonių už 39 EUR ar daugiau ir mes jas pristatysime Jums nemokamai!

Išsaugok dažytų plaukų prabangą

Itin puoselėji ir prižiūri savo plaukus ar atvirkščiai, skiri minimalią, bet kokybišką priežiūrą? Nėra jokių paslapčių, tik principai, kuriais vadovaujantis galima ilgiau išsaugoti sodrios spalvos, žvilgančius ir sveikus plaukus. Galbūt drauge pasikartosime senas tiesas, o galbūt atrasime vertingos, naujos informacijos, tad pirmyn!

Paprasti patarimai nepaprastiems rezultatams

Plovimas. Tikriausiai kiekviena moteris ar vyras dažantis plaukus žino, jog spalvos intensyvumą slopinti gali dažnas plovimas. Rekomenduojame plauti plaukus ne dažniau nei kas antrą dieną. Retai ir nepiktnaudžiaujant plaukus galima atgaivinti sausu šampūnu. Tačiau ar esate girdėję, kad net ir vandens temperatūra gali turėti įtakos plaukų spalvos blukimui? Rekomenduojama, atliekant plaukų rutiną, rinktis drungną, švelniai šiltą vandenį.

Patarimai iš gamtos. Šviesių plaukų savininkėms siūloma kartkartėmis palepinti plaukus natūraliu ramunėlių užpilu: du žiupsnius vaistažolių užplikykite puse litro karšto vandens, uždenkite ir pusvalandį palaikykite. Perkoškite, atskieskite vėsiu vandeniu santykiu 1:2 ir skalaukite šampūnu ištrinktus plaukus. Brunetėms rekomenduojama skalauti plaukus tokių pat proporcijų stipriu ąžuolų žievių ar dilgėlių ištraukų antpilu arba vertėtų šampūnu išplautus plaukus skalauti šviežių citrinų sultimis parūgštintu vandeniu – plaukai itin žvilgės.

Ką verta žinoti apie plaukų dažymą?

Prieš dažymą siūloma parą neplauti galvos. Šiek tiek išsiskyrusio sebumo palengvins spalvos įsiskverbimą į plaukus. Rekomenduojama plaukus dažyti ne dažniau nei keliskart per mėnesį ir ne rečiau nei kas 6 savaites. Pavyzdžiui, anot specialistų, geros kokybės šviesiais dažais nudažytų natūralių šviesių plaukų spalva neišblunka 4–6 savaites. Rinkitės tik aukštos kokybės plaukų dažus, kurie turi ir puoselėjančių jūsų plaukus ingredientų. Svarbu atkreipti dėmesį, kad rekomenduojama 48-72 valandas po dažymo neplauti galvos. Šis laikas skirtas spalvos pasisavinimui ir plaukų spalvos sodrumui išgauti.

Kokia dažytų plaukų rutina?

Plaukų plovimas. Kiekviena dažytų plaukų savininkė ar savininkas turi žinoti, kuo dažnesnis plovimas, tuo greičiau išblunka spalva. Galvą reiktų plauti daugiausiai 2-3 kartus per savaitę. Taip pat tiek šampūną, tiek kondicionierių rekomenduojama rinktis skirtą būtent dažytiems plaukams. Verta atsižvelgti į tai, jog galite rinktis tonuojančius šampūnus, kurie rūpinsis ir palaikys jūsų plaukų spalvos intensyvumą. Labai svarbu pasitikrinti, kad priemonių sudėtyje nebūtų sulfatų, jie laikomi agresyvūs dažytų plaukų spalvos atžvilgiu, gali paskatinti greitesnį spalvos išplovimą.

Mityba. Svarbu subalansuota mityba ir pakankamas naudingų medžiagų kiekis, apie tai nemažai kalbėjome kitose blogo įrašuose ir, žinoma, patartina kasdien gerti pakankamą kiekį vandens.

Ar reikalinga speciali apsauga?

Dažytų plaukų apsauga yra įprasta. Jei plaukai formuojami karštomis priemonėmis arba džiovinami džiovintuvu, būtina naudoti priemones, apsaugančias nuo karščio žalos. Vasaros metu nuo UV spindulių, o žiemą nuo šalčio saugokime plaukus dėvėdami kepurę bei naudodami specialius kondicionierius su apsauga. Jei maudotės baseine, saugokite plaukus nuo chloro, tam padeda specialūs nenuplaunami kondicionieriai ir plaukų kepurėlės.

Didis plaukų grožis prasideda nuo mažų kasdieninių smulkmenų. Vadovaujantis pasidalintais principais, jūsų plaukai atsidėkos savo sveikata ir grožiu. Tegul jie būna įsimintiniausias jūsų rekvizitas!

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis