Valquer Lietuva mėlynas logo
Search
Close this search box.

Užsisakykite priemonių už 39 EUR ar daugiau ir mes jas pristatysime nemokamai į Omniva paštomatą!

Žvilgsnis į Valquer veiklos užkulisius

Kaip viskas prasidėjo? Žvelgdami į išvystytus ir veikiančius prekės ženklus dažnai apie tai nė nesusimąstome. Kokie buvo ir yra mylimo prekės ženklo užkulisiai? Kviečiame jus susipažinti su Valquer Laboratorios istorija ir sužinoti kaip tapome tuo, kuo didžiuojamės esantys.

Istorijos pradžia

Valquer Laboratorios yra Ispanijoje pradėtas šeimos verslas, kuris buvo įkurtas 1975 metais ir valdomas jau antros kartos. Per kone 50 metų profesionali kosmetika pasklido po daugiau nei 65 pasaulio šalis, o nuo 2016 metų praėjome atstovauti šį prekės ženklą ir Lietuvoje.

Žavi tai, kad Valquer Laboratorios visas veiksmingas plaukų priežiūros ir kosmetikos priemones kuria patys, savo laboratorijoje Ispanijoje. Iki šiol yra patentuota net 600 unikalių formulių, kurios yra tobulinamos atsižvelgiant į profesionalų komentarus iš skirtingų sektorių.  

Sertifikatai ir tarptautinis pripažinimas

Žinoma, apie save prekės ženklai gali pasakoti daug, tačiau suprantame, kad pirkėjai nebyliai laukia pasiekimų įrodymų. Žinodami tai, esam pasirengę jais pasidalinti. Užtikrindami procesų kokybę ir aukštus standartus Valquer Laboratorios yra sertifikuoti ISO 9001, 14001, 22716. Laboratorija yra pirmoji Ispanijoje, turinti Halal sertifikatą ir reikalavimus atitinkančias prekes. Produktai yra testuojami dermatologų, todėl mes užtikriname jų saugumą.

Negana to, dar 2020 metais įmonė buvo apdovanota „Company of the Year 2020“, o 2019 metais „CLM Family Business“ bei 2018 ir 2019 m., dukart iš eilės, „Innovative SME“. Na, ir daugelis kitų apdovanojimų, kurie šildo augančio verslo komandos širdį. Tai įrodo didelį šalies pripažinimą ir nuolatinį įmonės progresą.

Tvarumo link

Dažnai matome, kaip siekdami savo trokštamų rezultatų prekės ženklai yra pasiryžę daryti kompromisus skirtingose sferose. Kartais, kad sumažintų kaštus, kartais, kad greičiau pasiektų rezultatus. Valquer Laboratorios vadovaujasi keliais principais, kurie negali būti sulaužomi. Pirmiausia, mūsų kosmetika niekada nebuvo ir  nebus testuojama su gyvūnais. Ir žinoma tai, už ką mus myli klientai – vizija tapti viena tvariausių gamyklų Europoje dar iki 2023 m.

Gamyboje naudojama saulės energija, mažinamas CO2 kiekis ir žinoma, gaminami produktai su tvariomis pakuotėmis, taip mažinant plastiką produktuose.

Kuriame gražesnį rytojų

Nuo 2019 metų Valquer Laboratorios dalį savo pelno skiria organizacijai „Stanpa Foundation“, kuri Ispanijoje vykdo programą „You will feel better by looking beautiful”, skirtą vėžiu sergančioms moterims. Ši programa, seminarų pagalba, padėjo vėžiu sergančioms moterims atstatyti savo įvaizdį, pakoreguotą dėl šalutinio gydymo poveikio.

Valquer Lietuva

Nuo pat pirmų dienų tikėjome Valquer Laboratorios kosmetika. Kaip ir ispanų, taip ir mūsų verslas Lietuvoje prasidėjo nuo šeimyniškos brolių iniciatyvos. Vienas mūsų, Karolis Murauskas, būdamas plaukų stilistu, atradęs Valquer kosmetiką nedelsiant ją išbandė savo kasdieniniam darbe ir liko sužavėtas. Nuo to momento nebebuvo kelio atgal. Po neilgų derybų, Valquer stebuklai išvydo Lietuvą. Mes didžiuojamės galėdami atstovauti tokią pažangią, profesionalią ir Europoje lyderiaujančią tvarią kosmetikos gamybą. Mūsų tikslas, jog kiekvienas klientas atrastų jam labiausiai tinkantį produktą. Visa ši kelionė nebūtų įmanoma be jūsų, nuostabių klientų, kurie yra pati stipriausia paspirtis judėti pirmyn ir padėti jums rūpintis plaukų ir kūno sveikata!

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelyje nėra prekiųGrįžti į parduotuvę
    ×