Valquer Lietuva mėlynas logo
Search
Close this search box.

Užsisakykite priemonių už 39 EUR ar daugiau ir mes jas pristatysime nemokamai į Omniva paštomatą!

Valquer dezinfekantai

Rankų dezinfekcija.

Hidroalkoholinis valiklis su organiniu alijošiumi ir jojobos aliejumi.

Trigubas poveikis: nuvalo, dezinfekuoja ir maitina.

Ar žinojote, kad alkoholis kenkia jūsų odai?

Produktai su alkoholiu rankų higienoje sukelia odos sausumą ir šiurkštumą, todėl siekėme sukurti kokybišką produktą, kuris maitins ir suminkštins rankų odą. Dėka specialios formulės, kurioje gausu organinio alijošiaus ir jojobos galime dažniau naudoti dezinfekcinę priemonę neišdžiovinant rankų odos.

Natūralios, apsauginės sudedamosios dalys

Mūsų produktas sukurtas iš išgryninto vandens ir 70 proc. alkoholio formulės, kuri užtikrina visišką sterilizaciją. Žinoma, sudėtyje esantis organinis alijošiaus ekstraktas maitina, apsaugo ir atstato, o jojoba užtikrina tinkama odos lipidinio barjero funkcijas naudojant. Taigi produktas yra idealus pasirinkimas apsaugai ir priežiūrai.

Turėk jį visuomet su savimi

Dėka patogaus dydžio jūs galite produktą turėti su savimi visur ir visuomet. Patogus dydis nešiotis rankinėje ir net jeigu vietos jūsų kišenėje maža, galima naudotis 1.5 ml pakuote.

Garantuoto veiksmingumo

Po 45 metų inovacijų kosmetikoje ir 20 metų hirdo-alkoholinių dezinfekantų gamybos mes esame sukūrę išskirtinę produkto formulę, kuri gali būti naudojama tiek jūsų darbe, tiek šeimoje. Produktai atitinka aukščiausius reikalavimus, plačiai testuoti.

Kaip naudoti?

Užpurkškite/įspauskite reikalingą kiekį dezinfekanto ir švelniai įmasažuokite, kol produktas visiškai susigers į odą. Nereikia nuplauti.

Talpos

Galimi trys formatai:

 • 100 ml purškalas
 • 100 ml skystis
 • 1,5 ml pakuotės dėžutėje po 12, 100 ir 1000 vnt.

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis
0
  0
  Krepšelis
  Krepšelyje nėra prekiųGrįžti į parduotuvę
  ×