Valquer Lietuva mėlynas logo
Search
Close this search box.

Užsisakykite priemonių už 39 EUR ar daugiau ir mes jas pristatysime Jums nemokamai!

Kokia plaukų spalva man tinka?

Dažant plaukus susiduriame su klausimais kaip teisingai pasirinkti mums tinkančią plaukų spalvą. Galbūt iš brunetės labai norime tapti blondine, tačiau nežinome ar ši spalva mums? Dalinamės praktiniais patarimais kaip paprastai nustatyti tinkančią plaukų spalvą.

BLONDINĖ

Plaukų spalva smarkiai lemia kaip jaučiamės ir tai atsispindi mūsų pasitikėjime, socialinėje erdvėje. Tačiau kokiais kriterijais remiantis galima nuspręsti, jog verta šviesinti plaukus?

  • Žydros akys ir šviesi oda – auksinės kasos kaip tik tau.
  • Jei tu esi šalto odos spalvos tipo, tuomet labiausiai tinkami pelenų, smėlio bei kai kurie karameliniai atspalviai.
  • Jei tavo oda turi rausvą atspalvį, tuomet geriau būtų rinktis medaus atspalvio spalvas.
  • Jei turi tamsias akis, o oda gelsvai blyški, tuomet tau tiks varinė spalva.

Tačiau pastebime, kad nusprendus iš raudonplaukės tapti blondine reiktų gerai pagalvoti, nes tikėtina, jog gali prasimušti varinis atspalvis.

BRUNETĖ

Sakoma, kad brunetės laikomos rimtesnėmis ir nuoširdesnėmis moterimis nei blondinės. Taigi, kaip tinkamai pasirinkti šią spalvą?

  • Jei tavo oda priklauso šaltų spalvų tipui, tuomet geriau rinktis iš šaltų plaukų dažų spalvų gamos, tokius kaip: pelenų šokoladas, ledinis kaštonas, smėlio spalvos.
  • Jei odos spalva labiau šilta, tuomet pasirinkimas būtų kur kas didesnis. Siūloma sodriai kaštoniniai, šokoladiniai ir rausvi atspalviai.
  • Patyrinėk savo odos spalvą. Kuo tamsesnė tavo odos spalva, tuo tamsesnę plaukų spalvą sau gali leisti ir žinoma atvirkščiai, šviesesnės odos savininkės turėtų labiau rinktis šviesesnius atspalvius.

Pastaba: jei oda labai šviesi, o pasirinktas plaukų tonas labai tamsus, galimai ši spalva mažins jūsų išraiškingumą bei pridės papildomo amžiaus.

RAUDONPLAUKĖ

Norint tapti raudonplauke, reikia turėti drąsos. Jei tu raudonplaukė, vadinasi, kad esi ne tik drąsi, bet ir aistringa, energinga. Apskritai, jei tu visada atsiduri įvykių ir dėmesio centre, tai raudonplaukės įvaizdis tau bus pats tas.

  • Jei tavo oda šviesi, patariama rinktis švelniai nuo švelniai rausvos iki ryškiai ugninės.
  • Jeigu oda tamsi, patariama rintis tamsių tonų raudonas spalvas bei ugninį atspalvį.

Bendrai tariant, galima kaip orientyrą atkreipti dėmesį į akių spalvą. Reikia derinant šaltus tonus su šaltais, o šiltus – su šiltais. Žydraakėms ir pilkaakėms tinka labai šviesūs plaukai. Jei akys rudo, riešutinio atspalvio, tiks gelsvos šiltos sruogos. Žalios akys paryškės prie vario atspalvių.Primename, kad nebūtina plaukus dažyti vienu tonu,  parinkęs 2-3 dažų atspalvius meistras gali netgi vizualiai patobulinti jūsų veido formą. Tad jei jūsų veidas apskritas ar kvadratinis, šviesios sruogos virš kaktos vizualiai veidą pailgins.

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis