Plaukų vasaros iššūkis: sūraus vandens poveikis

Tikriausiai ne mažai jūsų yra pastebėjusios, kad jūros vanduo neigiamai veikia plaukus. Paveikti druskos, jie linkę skilinėti, sausėti. Besimaudydami jūroje ne tik nelepiname plaukų su druskos voniomis, bet ilgainiui jiems džiūstant saulės spinduliuose, druskos ima dirbti neigiamą darbą. Galima pastebėti tai, kad siekdamos nusausinti drėgnus nuo sūraus vandens plaukus, braukdamos delnu žemyn, kartu paskirstome ir esančias druskas po visą plauko ilgį. Mūsų plaukai kaip ir oda yra dalinai sudaryti iš vandens, jis suteikia jiems elastingumą ir gyvybingumą, kuris yra pašalinamas, kuomet nemažai laiko praleidžiame sūriame telkinio vandenyje.

Ko reiktų imtis norint sumažinti žalą?

Atgaivinti plaukus šiuo atveju padėtų giluminio valymo šampūnas. Ypač tai svarbu padaryti, jei po to norima naudoti priemones su keratinu. Giliai valantis šampūnas rekomenduojamas tiek brunetėms, tiek blondinėms.

Jei plaukai buvo palepinti nenuskalaujamu kondicionieriumi, tuomet sūriam vandeniui tampa sudėtingiau juos išsausinti, todėl purškiamas nenuplaunamas kondicionierius gali būti puiki priemonė apsaugoti plaukų sveikatą. Panašiai pasitarnauti gali ir plaukų aliejus, kuris paskirstytas ant plaukų galiukų padeda kovoti su druskos žala.